| Ražotāja daļas numurs : | 8623 0602000 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Belden |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 15COND 16AWG CHROME 2000' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 8623 0602000 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | CABLE 15COND 16AWG CHROME 2000' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| spriegums | 600 V |
| Izmantošana | Audio, Control, Instrumentation |
| Aizsardzības veids | - |
| Shield Materiāls | - |
| Vairoga pārklājums | - |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | - |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Diriģentu skaits | 15 |
| Garums | 2000.0 (609.6m) |
| Jakas krāsa | Chrome |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0600" (1.524mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.694" (17.63mm) |
| Iespējas | - |
| Diriģents | 19/29 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | 8623 |








CABLE 15COND 16AWG CHROME 5000'

HANDLE BRASS MTG CTR 3.5"

LAMP INCAND RT1.25 KNURL SCR 28V

CABLE 15COND 16AWG CHROME 500'

ACL FLUX REMOVER NO CLEAN

HANDLE STEEL MTG CTR 3.5"
GUIDE PC BOARD NYLON 4" LONG

CABLE 15COND 16AWG CHROME 1000'

HANDLE ALUMINUM MTG CTR 3.5"

LAMP INCAND RT1.25 KNURL SCR 28V